Pdf Oluşturma ve dönüştürme kaynakları

Word dosyalarını PDF dosyasına dönüştürmek yada PDF dosyalarını Word dosyalara dönüştürmek için internette onlarca programa ve çevrimiçi siteye ulaşmak artık çok kolay hale geldi.İşte,bunlardan bir kaçtanesine alttaki linklere tıklayarak,ulaşabilirsiniz.
http://www.foxitsoftware.com
http://www.dopdf.com/tr/
http://www.bullzip.com
PDF dosyalarını Word dosyaya çeviren onlarca program  var elbette.Ancak,çevrimiçi dönüştürme yapan sitelerde çoğaldı.
Bunlardan en çok kullanılan iki siteyi kısaca tanıyalım.
nitropdf , online dönüştürme yapmanıza yarayan bir web paylaşım yazılımıdır.Örnek online dönüşümleri ve Ücretsiz deneme sürümlerini kullanabilirsiniz.İsterseniz,ücretli programlarını da satın alabilirsiniz.
Siteye girdiğinizde çevirmek istediğiniz dosyayı yüklüyorsunuz.Dönüştürme tamamlandıktan sonra  e-mail adresinize gelen mesajla,dosyayı indirebiliyorsunuz.Tabii,bu durum bazen zaman alabiliyor.
http://www.nitropdf.com/try
convertpdftoword.net/ :  Beklemek istemiyor ve hemen sonuç almak istiyorsa,aranılan özelliklere uygun bir çevrimiçi sitesidir.
http://convertpdftoword.net/
adresine tıklayarak,açılan pencereden dosya yükleyip,dönüşmüş dosyayı hemen indirebiliyorsunuz.[ads]
Alttaki linklerden PDF dosyalarını Word dosyaya çevirmek için yararlanabilirsiniz.
http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/
http://www.freepdfconvert.com/
https://www.nitrocloud.com/signup
Birbirinden  farklı uygulamaları ve dönüşümleri kolayca yapmak için kullanabileceğiniz çok harika iki tane daha program daha var.Onları da kısaca tanıtalım.
Pdfforge.org üzerinden ulaşabileceğiniz pdfcreator programını ücretsiz indirerek, çok farklı dosyayı kısa süre içinde PDF dosya formatında dönüştürebilirsiniz.
Sitenin oldukça iddialı bir programı olan PDF Architect (PDF mimar) ile profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz. Program ücretlidir.Ancak daha az özelliklerinden yararlanabileceğiniz ücretsiz versiyonu da bulunmaktadır.
Windows File Association sayfasında da önerilen Soda Pdf ile 300’den fazla dosya formatını dönüştürebileceğiniz bir programdır.Programın ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmaktadır.Buradan indirin
Programla ilgili farklı özellikleri öğrenmek ve programı kullanmak için buradaki bağlantıdan sodapdf.com  ana sayfasına gidin.
Pdf yazılımında kalitesi tartışılmayan programlar:

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

İçeriği beğendiniz mi?

%d blogcu bunu beğendi: