TeamVier, Uzak Masaüstüne Bağlanma Aracı – Sinlenbec

TeamVier, Uzak Masaüstüne Bağlanma Aracı

TeamVier, en geniş platformalar ve teknolojiler üzerinden, dünyanın her yerindeki insanları, mekanları ve nesneleri bir araya getirir.

TeamVier; farklı konumlardaki bilgisayarlar arasında bağlantı kurmanıza ve etkileşimli düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyan bir uzak masaüstü aracıdır. Kişisel ve ticari olmayan kullanımlar için tamamen ücretsiz olan aracın, ticari amaçlar için kullanılan ücretli versiyonu da bulunmaktadır.

TeamVier aracının kurulumu ve sonrasında kullanımı için bağlantı ayarlarını yapmak, birkaç yıl öncesine göre oldukça basitleştirildiği için aracı hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

TeamVier aracı ile neler yapabilirsiniz?

TeamVier bilgisayarınızı kontrol altında tutmak için kullanabileceğiniz çok yönlü bir araçtır. Üstelik ücretsiz ve Türkçe dilinde kullanılıyor olması da bir avantajdır. Aracı kullanmak için öncelikle internet bağlantınız olmalıdır. Çok geniş bir kullanım kolaylık sağlayan yazılım sayesinde yapabileceklerinizin başlıca özellikler altta listelenmiştir.

  • Uzak masa bağlantısını yapacağınız cihazınızda da program indirilmiş ve kullanılabilir olmalıdır.
  • Bilgisayarınızla yada mobil cihazınızla bağlandığınız diğer araçları kullanırken, kendi bilgisayarınız üzerinde işlem yapıyor gibi davranabiliyorsunuz.
  • Her türlü dosyayı indirebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • Düzenlediğiniz dosyaları kopyalayarak, kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
  • Bağlantı kurduğunuz aracın kamera görüntülerini düzenleyerek, güvenlik kamerasına dönüştürebilirsiniz.
  • Araç bağlantılarını kullanarak, sesli ve görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Gruplarınızla ilişki kurabilir ve mesajlaşabilirsiniz.
  • Uzak bilgisayar üzerinde bulunan ses dosyalarınızı ve videolarınızı kolayca düzenleyebilir ve kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
  • Uzak bilgisayarınızda oluşan bir sorunu çözmek için TeamVier aracını kullanabilirsiniz
  • Çapraz platform bağlantısı ile Windows, Mac, Linux, İphone/İpad ve Android işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Programı kurma ve bağlantı oluşturma

Yazılımın ana sayfasına giderek, TeamVier aracını indirin ve cihazınıza kurun

Kurulum aşamasında açılan ekranlardaki açıklamaları okuyun ve kurulumun nasıl yapılacağını belirleyin. Örneğin; Kişisel/ticari olmayan seçeneği ücretsiz kurulum için geçerlidir. Diğer seçenekleri işaretlerseniz, kurulum, deneme sürümü olarak gerçekleşecektir.

Kurulum tamamlandığında cihazınızın ID ve şifresi sol tarafta görünecektir. Uzak masaüstü bilgisayarınızda da aynı sayfa açılacağı için, kurulum bağlantısını sağlamak çok kolaydır. Uzak bilgisayarınızın ID numarasını Karşıdaki kişi
ID penceresine yazdıktan sonra “BAĞLANTI” üzerine tıklayın.

Açılan ekranda uzak bilgisayarınızdaki şifreyi yazın SONLANDIR butonuna basın

Sonlandır butonuna bastıktan sonra karşınıza uzak bilgisayarınızın görüntüsü hemen gelecektir. Bu aşamadan sonra düzenlemelerinize başlayabilirsiniz.

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

İçeriği beğendiniz mi?

%d blogcu bunu beğendi: