Ücretsiz DVD VideoSoft Programlar Paketi – Sinlenbec

Ücretsiz DVD VideoSoft Programlar Paketi

Free Studio tarafından geliştirilen DVDVideoSoft  programı  ile oluşturulan multimedya kategoriler ileVideo Ses, Görüntü, Fotoğraf düzenlemelerini ücretsiz yapabilirsiniz.

MP3 ve video indirme,düzenleme işlemlerini paket halinde  indirerek kullanabileceğiniz harika bir yazılım olan  paketini ücretsiz indirebilirsiniz.Programın arayüzü Türkçe dil desteği de bulunduğu için kullanımı da oldukça kolaydır.

Programı indirdikten sonra video dönüştürücü özelliğiyle farklı formatlarda videolara dönüştürebilirsiniz. Böylece video dönüştürücü ile aynı zamanda disk, ekran kaydı düzenleme,ekran kaydı yakalama,web kamera kaydı gibi diğer özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Farklı formatlarda videolar indirebilir,çeşitli türlerde videolara dönüştürebilirsiniz. Düzenlediğiniz veya dönüştürdüğünüz videolarınızı aynı zamanda  YouTube  üzerinde  yayınlayabilirsiniz. Video ve ses dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilir,3D görüntüler oluşturabilirsiniz.

Sitenin ana sayfasına dvdvideosoft.com bağlantısından giriş yaparak online video indirme ve online video dönüştürme işlemlerinden de ücretsiz yararlanabileceğiniz gibi daha bir çok farklı özelliklerini de keşfedebilirsiniz.

Free Stüdyo 5 Paketi içinde 47 ücretsiz dosyayı ücretsiz kullanabileceğiniz bu yazılım fırsatını kaçırmayın

Buradan indirin.

Ayrıntılar için

Siteye http://www.dvdvideosoft.com  adresinden giriş yapınız.

Site içindeki programların listesi aşağıda verilmiştir.

Free YouTube Download

Dvdvideosoft Free Studio 6.5.7 – ücretsiz indir (Windows için)

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

İçeriği beğendiniz mi?

%d blogcu bunu beğendi: