Ücretsiz PDF-Exchange Editör Aracını Kullanın

Web ortamında bulunan çok sayıda PDF düzenleme aracının ücretli veya ücretsiz sürümlerine artık çok kolay ulaşabiliyoruz.

Ancak, profesyonel kullanıcılar veya ticari amaçlar için kullananlar dışında kalan öğrenci, öğretmen gibi.. kullanıcılar için ücretli araçların çok pahalı olması, bu kullanıcıların ücretsiz araç arayışına girmelerine neden olmaktadır. Fakat, ücretsiz araçlar veya deneme sürümleri istenilen özelliklerin tümünü kullandırmadıkları için, istenilen ihtiyacı tam olarak karşılamıyorlar.

PDF-Exchange Editör, kullanıcıları için, hızlı, küçük boyutlu, gelişmiş özellikleri sunan Adobe Reader yazılımı alternatifi olan ücretsiz bir PDF oluşturma ve düzenleme aracıdır.


PDF-Exchange Editör, PDF görüntüleme ve düzenleme, PDF dosyası oluşturma ve düzenleme, açıklama ekleme, belge imzalama ve OCR dahil bir PDF oluşturma yazılımından beklenen tüm özellikleri kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir araçtır. Ticari amaçlar ve profesyonel kullanıcılar için ücretli versiyonu da bulunmaktadır.

PDF-Exchange Editör, ücretsiz olmasına rağmen, diğer PDF okuyucularına göre daha fazla ve daha farklı özellikler sunmaktadır. Pro olarak satılan PDF programlarının tüm özelliklerine sahiptir. Yazılım, Türkçe arayüze sahiptir ve oldukça kullanışlıdır. Tüm Windows sistemleri için kullanılabilir sürümleri bulunmaktadır.
Kullanmak istediğiniz bir PDF dokümanını veya resim dosyasını Microsoft Office belgelerine kolaylıkla ve hızlı biçimde dönüştürebilirsiniz. Düzenlediğiniz bir PDF dosyasına bağlantı ve yorum ekleyebilirsiniz.PDF belgenize filigran, resim ve arka plan ekleyebilirsiniz. İsterseniz düzenlediğiniz belgenize şifre koyabiliyorsunuz. Yazılımı Türkçe diliyle birlikte farklı dillerde kullanabilirsiniz. Belgelerinizde yabancı kökenli sözcükleri çevirme özelliğinden yararlanabiliyorsunuz.

PDF-XChange Editor Özellikleri
– PDF oluşturabilir, düzenleyebilir, görüntü edebilirsiniz
– PDF dosyalarını birleştirebilir, dilediğiniz sayfaları silebilirsiniz
– PDF dosyalarını office formatlarına dönüştürebilirsiniz
PDF dosyalarını resim formatlarına dönüştürebilirsiniz
– Resim dosyalarını pdf dosyasına dönüştürebilirsiniz
– OCR desteği bulunur
– Çoklu dil desteği bulunur
– Sayfalara yorum ekleyebilirsiniz
– PDF dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz
– PDF dosyalarını sıkıştırabilirsiniz 
– Direkt olarak tarama yapabilirsiniz 
– PDF dosyaları text yada RTF formatına dönüştürebilirsiniz

Böylesine kullanışlı ve Pro özellikleri barındıran PDF-Exchange Editör aracını bilgisayarınızda bulundurmalı ve kullanmalısınız.

PDF-Exchange Editör aracını indirmek ve araç ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buradaki bağlantıdan
Yayıncı tracker-software.com  ana
sayfasına gidin

Yada doğrudan indirme sayfasına gitmek için altta verilen bağlantıları tıklayın

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

İçeriği beğendiniz mi?

%d blogcu bunu beğendi: