WordPress Yazı Sonuna Duyuru Ekleme

WordPress İçerik Yönetim Sistemi temanız üzerinde kısa kodlar eklemenize ve kişiselleştirme yapmanıza olanak tanıyor.

Sizde temanıza ekleyeceğiniz kısa kodlarla küçük değişiklikler yaptıktan sonra ziyaretçileriniz için farklı duyuruları paylaşabilirsiniz.

Örneğin,yazı içeriğinizin sonuna ekleyeceğiniz kısa kodla ziyaretçilerinize hatırlatma duyurusu yada sitenizle ilgili bir sloganınızı otomatik olarak tüm yazılarınızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

*Altta veilen kodu function.php dosyasına yapıştırın.

Kod içeriğinde bulunan “Kişiselleştirilebilir içerik alanı” yazan bölüme duyurunuzu yazdıkdıktan sonra dosyayı güncelleyin.

Üstte verilen kod dışında yararlanabileceğiniz diğer kodlar aşağıda verilmiştir.Kodları deneyerek, kullanımıza uygun olanını kullanabilirsiniz.

*Altta verilen kodu .Kodu function.php dosyasına yapıştırın

*Aynı amaçla kullanabileceğiniz alttaki koda  özel reklam resminizi veya imzanızı ekleyebilirsiniz. Kodu funtion.php dosyasına yapıştıracaksınız.

*Function.php dosyasına ekleyebileceğiniz bir başka kod

add_filter("the_content","gk_content_function"); function gk_content_function($content){ $yazimiz = 'Bu alana yazınızdan sonra gelmesini istediğiniz yazı yada html kodu ekleyiniz.'; return $content.$yazimiz; }

*İçeriklerinizin telif hakkını korumak için bir duyuru eklemek isterseniz, altta verilen kodları footer.php dosyanıza yada single.php dosyanıza yapıştırabilirsiniz.

üstte verilen kodun içeriğini, ziyaretçilerinize duyuru yapmak amacıyla, farklı biçimlerde de düzenleyebilirsiniz.

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

4 Responses

  1. Tolga dedi ki:

    Merhaba,
    Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Ben bunu yapmama rağmen şöyle bir sorunla karşılaşmaktayım. Bu kısma eklediğim içerik sitemdeki yazı tipinden farklı gözüküyor boyut olarak. Aynı zamanda alıntı olarak eklediğim kutucuk kısmı da çok büyük gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebileceğim hakkında bilgi vermeniz mümkün müdür?
    Saygılar,
    Tolga

İçeriği beğendiniz mi?

%d blogcu bunu beğendi: